פרגולות אלומיניום

בשנים האחרונות אנשים בכל רחבי העולם מחפשים אחר פתרונות חדשניים כדי לחסוך בחשמל ולהשתמש בפחות אנרגיה שמותירה חותם שלילי על העולם, אך לעתים הפתרונות הטובים ביותר הם אלו שכבר קיימים בשטח. בכל הנוגע לפתרונות הצללה, אחת הדרכים היעילות ביותר לחסוך בצריכת חשמל ולמנוע הוצאות על קירור היא על ידי התקנת פרגולות אלומיניום. הפתרון היעיל הזה קיים כבר עשרות שנים, והודות לשדרוגים נפלאים, גם אתם יכולים ליהנות מפתרון הצללה חסכוני ונעים לעין.

פרגולות אלומיניום – הפתרון היעיל לימי הקיץ

מדינת ישראל היא בהחלט מדינה ברוכת שמש, ומרבית ימי השנה אנו חווים טמפרטורות גבוהות שגורמות לנו לחפש אחר פתרונות מיזוג יעילים. בעוד שבחלקים פנימיים של בתים פרטיים וגם בתי עסק ניתן להתקין מזגנים וליהנות מהם, זה לא כך בכל הנוגע לאזורים חיצוניים. במקרים הללו חשוב למצוא פתרון יעיל להצללה ויצירת אזור ישיבה נעים וממוזג.

בדיוק לשם כך פותחו פרגולות אלומיניום שמספקות פתרון הצללה מושלם עבור בתים פרטיים, בתי עסק, מסעדות, ועוד. המבנים הייחודיים הללו לא רק מספקים אזור מוצל עבור ימי השנה החמים, אלא הם מאפשרים גם לחסוך בהוצאות מיזוג וליהנות מישיבה בחוץ בכל עת.

פרגולה אלומיניום – פתרון ההצללה האידאלי

מלבד פרגולות אלומיניום, קיימות גם פרגולות עץ ופרגולות מחומרי גלם אחרים שניתן לבחור ביניהם. למרות ההיצע, אלומיניום מהווה את חומר הגלם הטוב ביותר עבור פרגולות בשל יתרונותיו הרבים

  1. עמידות בפניי תנאי מזג אוויר קיצוניים – פרגולות שמותקנות בחוץ נמצאות תחת תנאי מזג אוויר משתנים ולעתים גם קיצוניים. גשם חזק, רוחות, שמש יוקדת, לחות, ועוד עלולים לגרום לנזקים לפרגולות, אך זה לא כך עם פרגולות אלומיניום. אלומיניום מהווה חומר חזק שיכול לעמוד בפניי תנאים רבים, בייחוד ימים חמים, והוא אינו משנה צורה, מתעקם, או נפגע כאשר הוא נמצא תחת התנאים הללו.
  2. משקל קליל – פרגולות מעץ ומתכות שונות הן בעלות משקל גדול, כך שאם ישנם נזקים לפרגולות מהסוג הזה, הן עלולות לפגוע במי שיושב תחתן. לעומת זאת, פרגולות אלומיניום הן קלות משקלן כך שהן בטוחות וגם קלות להרכבה עצמית עבור אלו שמעוניינים לעשות זאת.
  3. תחזוקה קלה – ניקוי יסודי של פרגולה הוא משימה לא פשוטה, בייחוד אם צריך לעשות אותה לעתים קרובות. למרבה השמחה, פרגולות אלומיניום הן קלות מאוד לתחזוקה, וכמעט ואינן דורשות ניקוי או תיקונים. המתכת הקלילה אינה צוברת חלודה או לכלוך רב, היא מתנקה בקלות, וכדי להבריק אותה אין צורך בחומרים מיוחדים-כמו עם פרגולות מחומרי גלם אחרים.

אם אתם זקוקים לפתרון הצללה חסכוני ויעיל, פרגולות מהוות את המבנים האידאליים שיעשו את העבודה. עם כושר עמידות לאורך זמן, חוזק מבני ותחזוקה מינימלית, פרגולה איכותית מפרופילי אלומיניום תעשה את העבודה במשך שנים רבות.

כדי ליהנות מפרגולות אלומיניום איכותיות לצד שירות מנצח, אתם מוזמנים לפנות אלינו לחברת ALUMINUM. אצלנו תוכלו להזמין שלל פרגולות אלומיניום במגוון דגמים וגדלים שיותאמו לכם באופן אישי ויורכבו על ידי המומחים שלנו. אם אתם מעוניינים לבצע הרכבה עצמית, הזמינו את הקיטים הייחודיים של חברתנו שנרכיב בדיוק בהתאם למידות שאתם צריכים, ותיהנו מפרגולה שבניתם במו ידיכם.

צריכים עזרה?
שיחת ייעוץ ללא עלות !

התקשרו ל-5118* או מלאו פרטים ונחזור אליכם