בית מסחר לאלומיניום

אלומיניום מהווה חומר גלם בעל חשיבות רבה במגוון תעשיות – החל משימוש עצמי ועד לתעשיית הבנייה. התכונות הייחודיות של האלומיניום הופכות אותו לא רק לשמיש באותן תעשיות, אלא לחומר גלם איכותי ורב שימושי. כדי להבטיח שניתן יהיה להשתמש באלומיניום עבור התעשיות השונות, חשוב שהוא יהיה איכותי ויקבל את כל התקנים הנדרשים בישראל.

עבור אלו שזקוקים לאלומיניום בכמויות מסחריות, עליכם להיות בטוחים שאתם מקבלים אספקה איכותית של המתכת הזו מחברה מהימנה. חברת ALUMINUM היא אחת מהמשווקות הגדולות ביותר של אלומיניום לשימוש מסחרי, ואיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו שירות מיטבי לכל מטרה.

 

ALUMINUM סחר – אתכם בכל צעד

חברת אלומיניום מהווה חוט מקשר בין חברות ישראליות שמעוניינות לרכוש כמויות מסחריות של אלומיניום ובין סוחרים מעבר לים שמתמחים באספקה של פרופילי אלומיניום איכותיים. חברתנו היא חברה חובקת עולם שמטרתה לספק לצרכנים וצרכנים מסחריים אלומיניום לפי דרישה.

כל המתכות שאנו מספקים הם באיכות בלתי מתפשרת ונושאים תו תקן מחמיר שמבטיח את איכותן. מלבד אלומיניום באיכות גבוהה, אנו עוסקים בסחר ישיר עם חברות בנייה, חברות תעשייתיות, מפעלים, ולקוחות נוספים שזקוקים לכמויות גדולות של אלומיניום באספקה מהירה.

כל פרופילי האלומיניום שאנו מספקים עוברים תהליך הסמכה והתאמה לצרכים הספציפיים של לקוחותינו; אצלנו תוכלו לקבל פרופילים סטנדרטיים ופרופילים בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם, עבור כל מטרה.

בחברת אלומיניום תיהנו מיתרונות משמעותיים בתחום סחר האלומיניום שיאפשרו לכם להישאר בקדמת התעשייה בכל עת, עבור כל מטרה:

שירות לקוחות מקצועי

צוותים של יועצים ומומחים בתחום האלומיניום ייעצו לכם בכל נושא, ויסייעו לכם לגלות את הצרכים המדויקים שלכם

איכות ללא פשרות

כל האלומיניום המסופק על ידי חברתנו הוא ברמה גבוהה בסטנדרטים בינלאומיים וישראליים כאחד

התחייבות לעמידה בלוחות זמנים

סחר באלומיניום עם חברת ALUMINUM מתבצע בלוחות זמנים אופטימאליים כדי לספק לכם את מיטב הסחורה בפרק הזמן שאתם זקוקים לה

קטלוג מוצרים בהתאמה אישית

האלומיניום שאנו משווקים ללקוחותינו זמין במגוון פרופילים בהתאמה אישית לצרכים העסקיים והתעשייתיים שלכם

הלקוח מעל הכל

שיווק מסחרי של אלומיניום מהווה תעשייה בעלת משמעות אדירה עבור הפרט וכלל האוכלוסייה. החשיבות הזו מובילה את כל תהליכי העבודה בחברת אלומיניום, ואנו שמים דגש על חוויית הלקוח והסיפוק שלו בכל צעד. כל הצוותים של חברתנו עובדים יחדיו כדי לספק לכם את מיטב הסחורה והשירות על מנת שתוכלו לנהל את תהליכי העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר.

מקצועיות, דיוק ומצוינות הם ערכים שנמצאים תמיד מול עינינו, ולקוחותינו תמיד יכולים לדעת שיש להם על מי לסמוך עבור הצרכים המסחריים שלהם.

סחר באלומיניום ממנף תעשיות רבות ברחבי העולם וישראל, ועל מנת להבטיח תהליכי עבודה תקינים ותוצאות מדויקות, חשוב שכל עבודה תתבצע עם אלומיניום באיכות גבוהה במיוחד. חברת ALUMINUM מעניקה שירותי אספקת אלומיניום בקנה מידה מסחרי עבור חברות מכל הסוגים, והצוותים שלנו תמיד שמים לעמוד לשירותכם עבור כל סוגיה, עד לגמר העבודה.

לקוחות ממליצים

שאלות נפוצות

חברת אלומיניום מציעה שירותים עבור המגזר הפרטי, המגזר העסקי והמגזר התעשייתי. השירותים הפרטיים והעסקיים שלנו כוללים בנייה והרכבה של פרגולות אלומיניום, וכן אספקה של קיטים לבניית פרגולות. עבור התעשייה, חברת ALUMINUM מספקת כמויות מסחריות של אלומיניום עבור מגוון צרכים.

בנייה של פרגולות תלויה במידות של השטח שעליו בונים את הפרגולה. כדי לבצע עבודה מדויקת, מומלץ לבצע מדידות באופן עצמאי או להביא לפגישה מפרט אדריכלי של הדירה/בית/עסק שלכם עם מידות מפורטות.

התשובה לכך היא לא; חברתנו מתמחה בבנייה והרכבה של פרגולות אלומיניום. כדי לספק ללקוחותינו מגוון אפשרויות, אנו מספקים פרגולות אלומיניום דמויות עץ איכותיות במיוחד במגוון עיצובים וגוונים שמחזיקות מעמד במשך זמן רב יותר לעומת פרגולות עץ.

בהחלט! המומחים של חברת אלומיניום מעניקים שירותי ייעוץ והכוונה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד כדי לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים, ולהעניק לכם שירותים מותאמים אישית לכל מטרה.

פגישות הייעוץ בחברת ALUMINUM הן ללא עלות. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר  5118* או במייל info@tsadik.co.il, ואנו נשמע לענות לכם בהקדם בכל שאלה.

צריכים עזרה?
שיחת ייעוץ ללא עלות !

התקשרו ל-5118* או מלאו פרטים ונחזור אליכם