חזון החברה

אלומיניום מהווה את אחת המתכות החשובות והאקולוגיות ביותר, הן עבור הצרכן הפרטי והן עבור הצרכן המסחרי, ולכן היה חשוב לנו לשלב את שני העולמות האלו יחדיו. כיום, יותר ויותר חברות, וכן צרכנים פרטיים מבינים את היתרונות של אלומיניום במגוון שימושים, וכדי לקדם את הצרכים של כל לקוחותינו, חברת אלומיניום שמה לה למטרה להעניק מגוון שירותים בתחום האלומיניום, בכל קנה מידה.

רכישה של אלומיניום באופן פרטי ובאופן מסחרי כרוכה פעמים רבות בפנייה למספר נותני שירות, מה שמאריך את זמני קבלת המוצרים. בחברת ALUMINUM אנו מעניקים שירותים כוללים בתחום האלומיניום כדי להקל על קהל הלקוחות שלנו ולספק לו מוצרים ושירותים איכותיים בהקדם האפשרי. בחברת אלומיניום יש לנו חזון ברור שנובע מניסיון של שלושה עשורים בתחום הבנייה בישראל, ואנו מתחייבים להגשים את אותו חזון באופן מיטבי:

שירות מהיר ואיכותי

כדי לספק לכם את מיטב השירותים והמוצרים בתחום האלומיניום, אנו שמים לנו למטרה לתת לכל לקוחותינו מענה מהיר ומקצועי בכל תחום. הצוותים המקצועיים שלנו זמינים להעניק לכם מענה לכל שאלה, קטנה או גדולה ככל שתהיה, על מנת שתוכלו להוציא לפועל את עבודות האלומיניום שלכם על הצד הטוב ביותר. לקוחות מסחריים יכולים ליהנות מאספקה איכותית של כמויות גדולות של אלומיניום עבור צרכים עסקיים ותעשייתיים. לקוחות פרטיים שמעוניינים להרכיב בעצמם פרגולות אלומיניום איכותיות יכולים ליהנות אף הם ממענה מקצועי בכל שאלה ולהזמין קיטים מותאמים אישית, או שירות התקנה מתקדם לצרכים אישיים או עסקיים.

ייעול וקיצור תהליכי עבודה

חברות מסחריות שזקוקות לאלומיניום בכמויות גדולות מודעות ל"גרירה" של שירותים מהסוג הזה לאורך זמן. כדי לייעל את תהליכי העבודה, חברת אלומיניום מספקת באופן ישיר אלומיניום לצרכים מסחריים לחברות ממגוון סוגים, ובכך מסייעת להוציא תהליכי עבודה לפי לוחות הזמנים הנדרשים.

קידום עבודות ידידותיות לסביבה

אלומיניום היא מתכת ייחודית שניתן למחזר אינספור פעמים, בניגוד לחומרי גלם אחרי שלא ניתן למחזר והופכים בסופו של יום לפסולת מזיקה. באמצעות קידום של עבודות אלומיניום בקרב המגזר הפרטי וגם העסקי, חברת ALUMINUM מקדמת גם עבודות איכותיות וידידותיות לסביבה.

מתן שירות מלא לאורך כל הדרך

הוצאה לפועל של עבודות אלומיניום, פרטיות או מסחריות, כרוכה בתכנון מקדים של העבודה, ביצוע של העבודה, ומעקב אחר טיב העבודה. בחברת אלומיניום חשוב לנו ללוות את לקוחותינו לאורך כל הדרך, משלב התכנון ועד לאחר שלב הביצוע של עבודות בכל סדרי הגודל. בין שאתם מעוניינים לבנות פרגולה ביתית בהרכבה עצמית או מעוניינים לרכוש כמות מסחרית של אלומיניום ואינכם בטוחים לגביי כל הפרטים, אנו עומדים לרשותכם.

המומחים של חברת ALUMINUM ייעצו לכם באופן מדויק לגביי החומרים וכמויות האלומיניום שאתם זקוקים להן, ויעניקו לכם ייעוץ גם במהלך העבודה. אם תזדקקו לייעוץ לאחר גמר העבודה, אנו עומדים לרשותכם, ונשתדל לענות לכם באופן מלא על כל שאלה, קטנה או גדולה ככל שתהיה.

בחברת אלומיניום שמנו לעצמנו מספר מטרות חשובות שהעיקרית שבהן הוא שירות איכותי ומהיר לכל לקוחותינו. כדי להוציא לפועל את חזון החברה שלנו, הקמנו עבורכם מערך של מומחים שיעניקו לכם שירותי ייעוץ והכוונה לכל מטרה. לקוחות פרטיים, עסקיים ומסחריים יכולים לפנות אלינו בכל עת בשאלות על התקנה עצמית/מקצועית של פרגולות ובנוגע למסחר של אלומיניום בקנה מידה גדול. תהליכי העבודה הייחודיים שלנו מאפשרים לכם לבצע עבודות מגוונות באופן מהיר ומקצועי, וכל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו. אנו כבר נטפל בשאר.

צריכים עזרה?
שיחת ייעוץ ללא עלות !

התקשרו ל-5118* או מלאו פרטים ונחזור אליכם