הצללת פרופילים

במדינה חמה כמו ישראל, תמיד ישנו חיפוש אחר פתרונות הצללה יעילים, חסכוניים ודקורטיביים. אחד מפתרונות ההצללה היעילים ביותר כיום הוא פרגולות שניתן להזמין במגוון מידות, גוונים וצורות. פרגולות עומדות על עמודים או פרגולות תלויות מהוות את הפתרון האידאלי והאסתטי ביותר עבור אזורים חיצוניים, בבתים ובתי עסק, והם מאפשרים לחסוך את השימוש במיזוג או אמצעי קירור אחרים, גם בימים החמים ביותר בשנה.

הצללת פרופילים בפרגולות מאלומיניום

כיום קיימים מספר פרופילים עבור פרגולות שמאפשרים לבנות פרגולות במגוון עיצובים עבור מטרות שונות. פרופילים 20*20, פרופילים 20*40, פרופיל 80*20, ופרופילים נוספים הניתנים להתאמה לפי הצרכים שלכם והשטח שבו אתם מעוניינים לבנות את הפרגולה.

אותם פרופילים שירכיבו את הפרגולה שלכם וגם שאר חלקי הפרגולה צריכים להיות מורכבים כולם מחומר גלם עמיד וחזק שיכול לעמוד בפניי תנאי מזג האוויר המשתנים במהלך השנה. עבור המטרה הזו זמינים לכם פרופילים ופרגולות מאלומיניום שמהווה מתכת חשובה בתעשייה וגם עבור צרכנים פרטיים.

היתרונות של אלומיניום הופכים אותו לאידאלי עבור הצללת פרופילים; עמידות בפני לחות/רוח/שמש חזקה, גמישות מבנית, חוזק מבני, קלות תחזוקה, ועיצוב לפי מידות מדויקות מהווים רק חלק מהמאפיינים של אלומיניום שבזכותם זו המתכת האידאלית לפרגולות.

במקרים שבהם אתם מעוניינים להרכיב פרגולות אלומיניום עם הצללת פרופילים בהזמנה אישית, ניתן להכין עבורכם פרגולה לפי המידות המיועדות. כדי להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו בחברת ALUMINUM ואנחנו נעניק לכם שירות פרגולות בהתאמה אישית עבור ביתכם או בית העסק שלכם.

עבור אלו שמעוניינים בהרכבה מקצועית, הצוותים שלנו עומדים לשירותכם, ומלבד הרכבה של פרגולות לפי דרישה, אנו נבצע את הבנייה של הפרגולה בבית העסק שלכם או בביתכם הפרטי.

במקרים שבהם אתם רוצים לוותר על שלב ההרכבה באמצעות אנשי מקצוע, חברת אלומיניום מציעה שירות מיוחד של קיטים בהזמנה אישית שניתנים להרכבה באופן עצמאי. לאחר מסירה של מידות למומחים שלנו, אנו נבצע הרכבה של ערכת פרגולה בדיוק לפי הדרישות והמידות שאתם צריכים. הקיט יובא לביתכם ובו תמצאו פרופילים לפרגולה, את שלבי הפרגולה, חלקי החיבור, וחוברת הדרכה מפורטת שתסביר לכם כיצד להרכיב את הפרגולה.

הצללת פרופילים מאפשרת ליצור אזורי הצללה במגוון צורות ומידות. עבור פרגולות אלומיניום לעסקים או בתים פרטיים, פנו אלינו לחברת אלומיניום, ואנו נספק לכם ערכה או שירות הרכבה מקצועי שיאפשר לכם ליצור אזור מוצל ונעים בהתאמה אישית.

לקוחות ממליצים

שאלות נפוצות

חברת אלומיניום מציעה שירותים עבור המגזר הפרטי, המגזר העסקי והמגזר התעשייתי. השירותים הפרטיים והעסקיים שלנו כוללים בנייה והרכבה של פרגולות אלומיניום, וכן אספקה של קיטים לבניית פרגולות. עבור התעשייה, חברת ALUMINUM מספקת כמויות מסחריות של אלומיניום עבור מגוון צרכים.

בנייה של פרגולות תלויה במידות של השטח שעליו בונים את הפרגולה. כדי לבצע עבודה מדויקת, מומלץ לבצע מדידות באופן עצמאי או להביא לפגישה מפרט אדריכלי של הדירה/בית/עסק שלכם עם מידות מפורטות.

התשובה לכך היא לא; חברתנו מתמחה בבנייה והרכבה של פרגולות אלומיניום. כדי לספק ללקוחותינו מגוון אפשרויות, אנו מספקים פרגולות אלומיניום דמויות עץ איכותיות במיוחד במגוון עיצובים וגוונים שמחזיקות מעמד במשך זמן רב יותר לעומת פרגולות עץ.

בהחלט! המומחים של חברת אלומיניום מעניקים שירותי ייעוץ והכוונה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד כדי לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים, ולהעניק לכם שירותים מותאמים אישית לכל מטרה.

פגישות הייעוץ בחברת ALUMINUM הן ללא עלות. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר במספר  5118* או במייל info@tsadik.co.il, ואנו נשמע לענות לכם בהקדם בכל שאלה.

צריכים עזרה?
שיחת ייעוץ ללא עלות !

התקשרו ל-5118* או מלאו פרטים ונחזור אליכם