אודות החברה

חברת 'אלומיניום' נוסדה כדי להעניק שירותים בתחום האלומיניום לצרכנים עסקיים ופרטיים כאחד, לאחר ניסיון של למעלה משלושה עשורים בתחום הבנייה בישראל. הניסיון רב השנים בתחום הבנייה הדגים לנו היטב כמה חשובה האיכות של חומרי הגלם, כלי העבודה, ושירות מדויק לצרכנים פרטיים וגם מסחריים. את הידע והניסיון הענף שלנו תרגמנו לתחום האלומיניום – אחת המתכות החשובות ביותר בעולם הודות לתכונות הייחודיות שלה:

מתכת קלת משקל

אלומיניום היא מתכת קלת משקל שמאפשרת לבנות מבנים זמניים או קבועים בפשטות הודות לקלילות שלה.

חוזק מבני

למרות שאלומיניום הוא קל משקל, מדובר בחומר ייחודי חזק במיוחד שמזכיר מבחינה מכנית מתכות כבדות יותר, כמו פלדה. כלומר, אלומיניום יכול לעמוד בעומסי משקל כבדים בלי לקרוס, למרות שהוא קל יחסית לעומת מתכות כבדות יותר.

גמישות

אלומיניום מהווה מתכת גמישה מאוד מבחינה עיצובית; התכה ועיצוב של אלומיניום מאפשרים להשתמש בה למגוון מטרות, החל מיצירה של פריטי עיצוב לבית, ועד הרכבה של מבנים, כמו פרגולות. כלומר, ניתן להשתמש באלומיניום למגוון מטרות – אישיות ומסחריות כאחד באמצעות שינוי של הצורה שלו.

עמידות בפני קורוזיה

ישנן מתכות, כמו פלדה, שרגישות למגע עם מים וחומרים אחרים. אלומיניום לעומת זאת עמיד לשחיקה הודות ליצירה טבעית של תחמוצת שמגינה עליו מפני קורוזיה. הודות לכך, אלומיניום עמיד בפניי תנאי מזג אוויר רבים והוא אינו יחליד או יישחק, גם בעונות גמישות וסוערות וגם בתנאי לחות קיצוניים.

יכולת מיחזור אינסופית

אלומיניום נחשב למתכת אקולוגית במיוחד הודות ליכולות המיחזור האינסופיות שלו. לאחר שמשתמשים באלומיניום למטרות בנייה או מטרות אחרות, ניתן להתיך את המתכת ולהשתמש בה מחדש. למרות שימושים חוזרים ונשנים, אלומיניום שומר על התכונות שלו, כך שניתן למחזר אותו שוב ושוב וליהנות מתוצאות איכותיות בכל פעם מחדש.

הודות לתכונות המיוחדות של אלומיניום, צרכנים פרטיים ומסחריים כאחד יכולים ליהנות מכל מה שיש למתכת הזו להציע. בחברת אלומיניום אנו מציעים שירות כולל עבור לקוחות מכל הסוגים על מנת שיוכלו להוציא לפועל עבודות אלומיניום על הצד הטוב ביותר.

Aluminum הוקמה מתוך היכרות עמוקה עם תחום התעשייה, וההבנה בצורך של צרכנים באלומיניום עבור עבודות קטנות וגדולות כאחד. כדי לספק את ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, חרטנו על דגלנו מספר ערכים חשובים

חדשנות שפורצת מחסומים

ל'אלומיניום' יש את הפתרונות המתקדמים ביותר עבור צרכנים פרטיים ומסחריים שצריכים לבצע עבודות אלומיניום מסוגים שונים. באלומיניום, אנו מנגישים ללקוחותינו הפרטיים ערכות להרכבת פרגולות שעוזרות לחסוך אלפי שקלים עבור מבנים מהסוג הזה. בצד המסחרי, חברתנו מספקת כמויות גדולות של אלומיניום לשימוש של חברות מסוגים שונים עבור מגוון פרויקטים.

איכות חסרת פשרות

כל מוצרי האלומיניום כוללים את תו התקן הישראלי ת"י 4402 המעיד על איכות האלומיניום ברמת הצרכן הפרטי וגם המסחרי.

שירות אישי לכל לקוח

חברת Aluminum מאמינה שכל לקוח צריך לקבל את מלוא השירות במהלך כל הדרך, החל משלב הייעוץ ועד לסיום של כל פרויקט במלואו. על מנת שתקבלו את השירות שמגיע לכם, אנו נייעץ לכם על כל פרט בפרויקט שלכם עם מלוא שימת הלב לפרטים הגדולים והקטנים כאחד. הודות לניסיון רב שנים בתעשייה הבנייה, אנו נספק לכם שירות מדויק עבור כל מטרה ונוודא יחדיו שגמר העבודה הגיע על הצד הטוב ביותר.

צריכים עזרה?
שיחת ייעוץ ללא עלות !

התקשרו ל-5118* או מלאו פרטים ונחזור אליכם